Email:
Kantine tel:
Email:
Kantine tel:
Email:
Kantine tel:

Programma week 24, 13-06-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Nacompetitie (?)
ST Smerdiek/SPS VR1Samengesteld Team14.30 of 17.00Jubileum

Programma week 23, 06-06-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Nacompetitie (?)

Programma week 22, 30-05-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Na-competitie (?)
De Jonge Spartaan VR1ST Smerdiek/SPS VR114.30Vriendschappelijk

Programma week 21, 23-05-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Smerdiek 1 SPS 114:30
SPS 2Grenswachters 214.30
SPS 3Vosmeer 114.30
SPS JO17-1Halsteren JO17-211.15
SPS JO15-1GAlliance JO15-109.30
Smerdiek JO14-1SPS JO14-110.45
MZC '11 JO11-2SPS JO11-1G09.45
HSC '28 JO10-1SPS JO10-109.30
Bruse Boys JO10-1 SPS JO10-2G09:15
SPS JO9-1Steenbergen JO9-309.30
Tholense Boys JO7-1SPS JO7-109.30
SPS JO7-2
RCS VR1ST Smerdiek/SPS VR114.30

Programma week 21, 20-05-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
IJzendijke VR2ST Smerdiek/SPS VR120.00Wedstrijd van 15 februari

Programma week 20, 16-05-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Apollo '69 114:30
Nieuw Borgvliet 2SPS 214.30
WHS 4SPS 314.30
MZC '11 JO17-2SPS JO17-112.00
UVV '40 JO15-2GSPS JO15-1G11.00
SPS JO14-1 Vrij van competitie
SPS JO11-1GNVS JO11-111.00
SPS JO10-1MOC '17 JO10-3 11.00
SPS JO10-2G OFB JO10-1G09:30
NVS JO9-1SPS JO9-109.30
SPS JO7-1Tholense Boys JO7-209.30
SPS JO7-2
ST Smerdiek/SPS VR1Nieuwland VR114.30

Programma week 19, 09-05-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SC Stavenisse 1 SPS 114:30
SPS 2MOC '17 214.30
SPS 3Tholense Boys 414.30
SPS JO17-1VVC '68 JO17-111.15
SPS JO15-1GTSC JO15-211.00
Roosendaal JO14-2SPS JO14-110.15
Grenswachters JO11-1 SPS JO11-1G11:00
De Fendert JO10-1SPS JO10-109.00
SPS JO10-2G SC Stavenisse JO10-109:30
NSV JO9-2SPS JO9-110.00
Smerdiek JO7-1SPS JO7-109.30
ST Smerdiek/SPS VR1Dauwendaele/Walcheren/Zeelandia Mburg VR114.30Vriendschappelijk

Programma week 19, 06-05-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
ST Smerdiek/SPS VR1ST Dauwend./Walcheren/Zeelandia M.burg VR219.45Wedstrijd van 7 maart

Programma week 18, 02-05-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Stellendam 114.30Vriendschappelijk
SPS 2 Nnb
SPS 3ZSC '62 214.30Wedstrijd van 7 maart
ST Smerdiek/SPS VR1RCS VR114.30wedstrijd van 7 dec.

Programma week 17, 25-04-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Inhaal/Beker
SPS 1 Nnb
SPS 2 Nnb
SPS 3 Nnb
ST Smerdiek/SPS VR1 Vrij

Programma week 16, 18-04-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
DwO '15 1 SPS 114.30
SPS 2BSC 514.30
WIK '57 2SPS 312.45
DEVO JO17-1SPS JO17-112.30
SPS JO15-1GVVR JO15-111.00
Oranje Blauw '14 JO14-1GSPS JO14-111.00
SPS JO11-1G MOC '17 JO11-611:00
Kogelvangers JO10-1SPS JO10-109.00
VVC'68 JO10-2 SPS JO10-2G09:30
SPS JO9-1Halsteren JO9-409.30
SPS JO7-1Cluzona JO7-209.30
SPS JO6WHS JO610.30Vriendschappelijk
vv Hekelingen VR1ST Smerdiek/SPS VR112.30Vriendschappelijk ov

Programma week 16, 15-04-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
ST Smerdiek/SPS VR1MZC '11 VR220.00Te spelen in Zierikzee

Programma week 15, 11-04-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Inhaal/Beker
SPS 1 Nnb
SPS 2FC Bergen 114.30Wedstrijd van 7 maart
SPS 3 Nnb
ST Smerdiek/SPS VR1 Nnb

Programma week 14, 04-04-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Rillandia 114:30
Halsteren 3SPS 215.00
Duiveland 3SPS 314.30
MOC '17 JO17-5SPS JO17-111.15
Unitas '30 JO15-2SPS JO15-1G10.00
SPS JO14-1Vosmeer JO14-110.00
SPS JO11-1GWemeldinge JO11-2 11:00
SPS JO10-1Tholense Boys JO10-111.00
SPS JO10-2G Lepelstraatse Boys JO10-109:30
DOSKO JO9-2SPS JO9-110.45
SPS JO7-1De Fendert JO7-209.30
SSV '65 VR1ST Smerdiek/SPS VR115.00

Programma week 13, 28-03-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Wolfaartsdijk 1 SPS 114:30
SPS 2VVC '68 214.30P. Lisseveld
SPS 3Smerdiek 314.30J. Elenbaas
SPS JO17-1WVV'67 JO17-111.15
SPS JO15-1GMOC '17 JO15-211.00
DBGC JO14-2GSPS JO14-110.30
Kapelle JO11-2 SPS JO11-1G09:45
Roosendaal JO10-4SPS JO10-110.15
DBGC JO10-2 SPS JO10-2G08:30
SPS JO9-1MOC '17 JO9-409.30
VVC '68 JO7-2SPS JO7-109.00
ST Smerdiek/SPS VR1De Meeuwen VR114.30

Programma week 12, 21-03-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Teamweekend
SPS 2 Teamweekend
SPS 3 Teamweekend
SPS JO17-1 Inhaal ?
SPS JO15-1G Inhaal ?
SPS JO14-1NVS JO14-1G09.30Wedstrijd van 1 feb.
SPS JO10-2GPrinsenland JO10-109.30Beker
WHS JO9-1SPS JO9-111.00Vriendschappelijk
Krabbendijke JO7-1SPS JO7-210.30Vriendschappelijk
Yerseke VR1ST Smerdiek/SPS VR112.00Competitie

Programma week 12, 18-03-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
NVS VR1ST Smerdiek/SPS VR119.30Vriendschappelijk

Programma week 11, 14-03-2020

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Kruiningen 114:30
DVO '60 3SPS 213.00AFGELAST
WHS 2SPS 214.30Vriendschappelijk
Bruse Boys 3SPS 314.30
Krabbendijke JO17-1SPS JO17-110.45
Baronie JO15-3SPS JO15-1G10.10AFGELAST
SPS JO14-1WHS JO14-110.00
SPS JO11-1GApollo'69 JO11-1 11:00
SPS JO10-1Prinsenland JO10-211.00AFGELAST
SPS JO10-2G MOC '17 JO10-509:30AFGELAST
SC Stavenisse JO10-1SPS JO10-2G10.45Vriendschappelijk
SPS JO9-1 Vrij van competitie
SPS JO7-1 Vrij van competitie
ST Smerdiek/SPS VR1Kapelle VR114.30