Email:
Kantine tel:
Email:
Kantine tel:

Programma week 50, 14-12-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Inhaal / Beker
SPS 2 Inhaal / Beker
SPS 3 Inhaal / Beker
SPS JO17-1Nieuw Borgvliet JO17-111.15
Bavel JO15-2SPS JO15-1G12.45
NVS JO14-1GSPS JO14-110.30
SPS JO11-1GODIO JO11-211.00
SPS JO10-1MZC '11 JO10-411.00
Cluzona JO10-2SPS JO11-2G10.30
SPS JO8-1Halsteren JO8-410.00
ST Smerdiek/SPS VR1 Inhaal / Beker

Programma week 49, 07-12-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 DwO '15 114:30
BSC 5SPS 214.30
SPS 3WIK '57 214.30
DOSKO JO17-1SPS JO17-112.00
SPS JO15-1GKogelvangers JO17-111.15
SPS JO14-1Vosmeer JO14-109.30
Grenswachters JO11-1SPS JO11-1G11.00
SPS JO10-1De Schutters JO10-1G11.00
SPS JO10-2GKrabbendijke JO10-3G09.30
Tholense Boys JO8-3SPS JO8-109.30
ST Smerdiek/SPS VR1IJzendijke VR215.00

Programma week 48, 30-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Rillandia 1 SPS 114:30
SPS 2Halsteren 314.30
SPS 3Duiveland 314.30
SPS JO17-1MOC '17 JO17-411.15
NOAD '67 JO15-1SPS JO15-1G11.30
WHS JO14-1SPS JO14-110.45
SPS JO11-1GHalsteren JO11-511.00
OFB JO10-1GSPS JO10-109.00
ODIO JO10-1SPS JO10-2G09.30
SPS JO8-1FC Bergen JO8-110.00
Nieuwland VR1ST Smerdiek/SPS VR212.00

Programma week 47, 23-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Wolfaartsdijk 1 14:30
Grenswachters 2SPS 214.00
Vosmeer 1SPS 314.30
SPS JO17-1Halsteren JO17-411.15
JEKA JO15-4SPS JO15-1G13.45
Oranje Blauw '14 JO14-1GSPS JO14-111.00
SPS JO11-1GNVS JO11-2G11.00
SPS JO10-1Tholense Boys JO10-211.00
Nieuw Borgvliet JO10-1SPS JO10-2G09.45
SPS JO8-1SC Welberg JO8-110.00
De Meeuwen VR1ST Smerdiek/SPS VR112.00

Programma week 46, 16-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 SPS 114:30
SPS 2Smerdiek 214.30
SPS 3NOAD '67 314.30
VVC '67 JO17-2SPS JO17-110.00
SPS JO15-1GCluzona JO15-111.15
SPS JO14-1Kogelvangers JO14-1G10.00
SC Welberg JO11-1SPS JO11-1G09.00
Bruse Boys JO10-1SPS JO10-109.15
SPS JO10-2GHalsteren JO10-209.30
Nieuw Borgvliet JO8-2SPS JO8-109.00
ST Smerdiek/SPS VR1SVO 's-Heer Arendsk./Wolf.dijk VR115.00

Programma week 46, 12-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
DEVO 1SPS O2319.45Vriendschappelijk

Programma week 45, 09-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Waarde 114.30
NOAD '67 2SPS 214.30
SKNWK 3SPS 314.30
MOC '17 JO17-5SPS JO17-111.15
MOC '17 JO10-6SPS JO10-2G08.30
SPS JO15-1G vrij van competitie
SPS JO14-1Prinsenland JO14-110.00
MOC '17 JO11-5SPS JO11-1G09.45
WHS JO10-1SPS JO10-111.15
SPS JO8-1SC Stavenisse JO8-110.00
RCS VR1ST Smerdiek/SPS VR112.30

Programma week 43, 26-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Apollo '69 1SPS 114.30
SPS 2Nieuw Borgvliet 214.30
SPS 3WHS 414.30
WIK '57 JO17-1SPS JO17-111.30
SPS JO15-1GHalsteren JO15-211.15
SPS JO14-1De Fendert JO14-110.30
Tholense Boys JO11-2SPS JO11-1G11.00
NOAD '67 JO10-1SPS JO10-110.00
Lepelstr. Boys JO10-1SPS JO10-2G09.30
SPS JO8-1MOC '17 JO8-610.00
Yerseke VR1ST Smerdiek/SPS VR112.00

Programma week 43, 02-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Smerdiek 114.30
VVC '68 2SPS 212.00
Smerdiek 3SPS 315.00
SPS JO17-1Lepelstr. Boys JO17-111.15
Roosendaal JO15-4SPS JO15-1G11.45
Steenbergen JO14-1SPS JO14-110.00
SPS JO11-1GNieuw Borgvliet JO11-111.00
SPS JO10-1Prinsenland JO10-211.00
SPS JO10-2GV.V.C. '68 JO10-209.30
DOSKO JO8-2SPS JO8-110.45
ST Smerdiek/SPS VR1MZC '11 VR215.00

Programma week 42, 19-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Vrederust 114.30Vriendschappelijk - J. Elenbaas
SPS 2 Beker / Inhaal
SPS 3 Beker / Inhaal
SPS JO17-1 Beker / Inhaal
SPS JO15-1G Beker / Inhaal
SPS JO14-1 Beker / Inhaal
SPS JO11-1G Beker / Inhaal
SPS JO10-1 Beker / Inhaal
SPS JO10-2G Beker / Inhaal
SPS JO8-1 Beker / Inhaal
ST Smerdiek/SPS VR1SSV '65 VR115.002e ronde Beker

Programma week 42, 15-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS O23OFB O2320.00Vriendschappelijk - A. Schot

Programma week 41, 12-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Hansweerste Boys 114.30
MOC '17-2SPS 215.00
ZSC '62 2SPS 312.30
SPS JO17-1 Beker / Inhaal
SPS JO15-1G Beker / Inhaal
SPS JO14-1 Beker / Inhaal
SPS JO11-1G Beker / Inhaal
SPS JO10-1 Beker / Inhaal
SPS JO10-2G Beker / Inhaal
SPS JO8-1 Beker / Inhaal
ST Smerdiek/SPS VR1SSV '65 VR115.00Terrein SPS
Herfstvakantie

Programma week 40, 05-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Kruiningen 1SPS 114.30
SPS 2DVO '60 314.30
SPS 3Bruse Boys 314.30
SPS JO17-1ODIO JO17-111.15
Sprundel JO15-1SPS JO15-1G12.45
DBGC JO14-2GSPS JO14-110.30
SPS JO11-1GRimboe JO11-1G11.00
SPS JO10-1DBGC JO10-111.00
SPS JO10-2GMETO JO10-109.30
Lepelstr. Boys JO8-1SPS JO8-110.00
Kapelle VR1ST Smerdiek/SPS VR112.45

Programma week 39, 28-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1SC Stavenisse 114.30
FC Bergen 1SPS 214.30
Tholense Boys 4SPS 314.30
Smerdiek JO17-1SPS JO17-110.45
SPS JO15-1GInternos JO15-211.15
SPS JO14-1Smerdiek JO14-110.00
METO JO11-1SPS JO11-1G10.15
SC Stavenisse JO10-1SPS JO10-109.00
SPS JO10-2GFC Bergen JO10-209.30
Halsteren JO8-2SPS JO8-209.00
SPS JO7-1WHS JO7-110.00Vriendschappelijk
ST Dauwd/Walch/Zeel.Mburg VR2ST Smerdiek/SPS VR114.30

Programma week 38, 21-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Wemeldinge 1SPS 115.00
SPS 2SC Welberg 214.30
SPS 3SC Stavenisse 214.30
SPS JO17-1SKNWK JO17-111.15
SPS JO15-1G vrij van competitie
ST Rillandia/Hansw. Boys JO14-1SPS JO14-109.00
SPS JO11-1GVosmeer JO11-111.00
SPS JO10-1WIK '57 JO10-111.00
DOSKO JO10-1SPS JO10-2G10.45
SPS JO8-1MOC '17 JO8-810.00
ST Smerdiek/SPS VR1ST Nieuwdorp/Patrijzen VR114.30Sint Maartensdijk

Programma week 38, 17-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS JO11-1GVosmeer JO11-119.00Inhaal beker van za. 7 sept.
Waarde 3SPS 319.30Inhaal beker van za. 14 sept.

Programma week 38, 19-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Yerseke 5SPS 319.45Inhaal beker van 7 sept

Programma week 37, 14-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
VVC '68 1SPS 114.30
SPS 2 vrij van beker / trainen
Waarde 3SPS 314.30
SPS JO17-1Kapelle JO17-211.15
SPS JO15-1G vrij van beker
Smerdiek JO14-1SPS JO14-110.45
NVS JO11-2GSPS JO11-1G10.15
SPS JO10-1WHS JO10-111.00
SPS JO10-2G vrij van beker
SPS JO8-1SC Stavenisse JO8-110.00
ST Smerdiek/SPS VR1VVC '68 VR115.00Terrein SPS