Email:
Kantine tel:
Email:
Kantine tel:

Programma week 50, 14-12-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Inhaal / Beker senioren
Speelronde 11 Najaarscompetitie jeugd

Programma week 49, 07-12-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 DwO '15 114:30
BSC 5SPS 214.30
SPS 3WIK '57 214.30
ST Smerdiek/SPS VR1IJzendijke VR215.00
Speelronde 10 Najaarscompetitie jeugd

Programma week 48, 30-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Rillandia 1 SPS 114:30
SPS 2Halsteren 314.30
SPS 3Duiveland 314.30
Nieuwland VR1ST Smerdiek/SPS VR212.00
Speelronde 09 Najaarscompetitie jeugd

Programma week 47, 23-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Wolfaartsdijk 1 14:30
Grenswachters 2SPS 214.00
Vosmeer 1SPS 314.30
De Meeuwen VR1ST Smerdiek/SPS VR112.00
Speelronde 08 Najaarscompetitie jeugd

Programma week 46, 16-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 SPS 114:30
SPS 2Smerdiek 214.30
SPS 3NOAD '67 314.30
ST Smerdiek/SPS VR1SVO 's-Heer Arendsk./Wolf.dijk VR115.00
Speelronde 07 Najaarscompetitie jeugd

Programma week 45, 09-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Waarde 114.30
NOAD '67 2SPS 214.30
SKNWK 3SPS 314.30
RCS VR1ST Smerdiek/SPS VR112.30
Speelronde 06 Najaarscompetitie jeugd

Programma week 43, 26-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Apollo '69 1SPS 114.30
SPS 2Nieuw Borgvliet 214.30
SPS 3WHS 414.30
WIK '57 JO17-1SPS JO17-112.00
SPS JO15-1GBeek Vooruit JO15-209.30
SPS JO14-1De Fendert JO14-110.00
Tholense Boys JO11-2SPS JO11-1G11.00
NOAD '67 JO10-1SPS JO10-110.00
Lepelstr. Boys JO10-1SPS JO10-2G09.30
SPS JO8-1MOC '17 JO8-610.00
Yerseke VR1ST Smerdiek/SPS VR112.00

Programma week 43, 02-11-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Smerdiek 114.30
VVC '68 2SPS 212.00
Smerdiek 3SPS 315.00
SPS JO17-1Lepelstr. Boys JO17-111.15
Roosendaal JO15-4SPS JO15-1G13.15
Steenbergen JO14-1SPS JO14-110.00
SPS JO11-1GNieuw Borgvliet JO11-111.00
SPS JO10-1Prinsenland JO10-211.00
SPS JO10-2GV.V.C. '68 JO10-209.30
DOSKO JO8-2SPS JO8-110.45
ST Smerdiek/SPS VR1MZC '11 VR215.00

Programma week 42, 19-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Beker / Inhaal alle teams

Programma week 41, 12-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Hansweerste Boys 114.30
MOC '17-2SPS 215.00
ZSC '62 2SPS 312.30
ST Smerdiek/SPS VR1SSV '65 VR115.00
Beker / Inhaal voor jeugdteams

Programma week 40, 05-10-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Kruiningen 1SPS 114.30
SPS 2DVO '60 314.30
SPS 3Bruse Boys 314.30
SPS JO17-1ODIO JO17-111.15
Sprundel JO15-1SPS JO15-1G12.45
DBGC JO14-2GSPS JO14-110.30
SPS JO11-1GRimboe JO11-1G11.00
SPS JO10-1DBGC JO10-111.00
SPS JO10-2GMETO JO10-109.30
Lepelstr. Boys JO8-1SPS JO8-110.00
Kapelle VR1ST Smerdiek/SPS VR112.45

Programma week 39, 28-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1SC Stavenisse 114.30
FC Bergen 1SPS 214.30
Tholense Boys 4SPS 314.30
Smerdiek JO17-1SPS JO17-110.45
SPS JO15-1GInternos JO15-209.30
SPS JO14-1Smerdiek JO14-110.00
METO JO11-1SPS JO11-1G10.15
SPS JO10-1 vrij van competitie
SPS JO10-2GFC Bergen JO10-209.30
Halsteren JO8-2SPS JO8-209.00
ST Dauwd/Walch/Zeel.Mburg VR2ST Smerdiek/SPS VR114.30

Programma week 38, 21-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Wemeldinge 1SPS 115.00
ST Smerdiek/SPS VR1ST Nieuwdorp/Patrijzen VR115.00
SPS 2SC Welberg 214.30
SPS 3SC Stavenisse 214.30
SPS JO17-1SKNWK JO17-111.15
SPS JO15-1G vrij van competitie
VVC '68 JO14-1SPS JO14-110.30
SPS JO11-1GVosmeer JO11-111.00
SPS JO10-1WIK '57 JO10-111.00
DOSKO JO10-1SPS JO10-2G10.45
SPS JO8-1MOC '17 JO8-810.00

Programma week 37, 10-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SNS 1SPS 119.45Vriendschappelijk

Programma week 37, 14-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
VVC '68 1SPS 114.30Beker - 3e ronde poulefase
SPS 2 Patrijzen 214.30Beker - 3e ronde poulefase
Waarde 3SPS 314.30Beker - 3e ronde poulefase
SPS JO17-1Kapelle JO17-211.15Beker - 3e ronde poulefase
WVV '67 JO15-1SPS JO15-1G13.00Beker - 3e ronde poulefase
Smerdiek JO14-1SPS JO14-110.45Beker - 3e ronde poulefase
NVS JO11-2GSPS JO11-1G10.15Beker - 3e ronde poulefase
SPS JO10-1WHS JO10-111.00Beker - 3e ronde poulefase
SPS JO10-2GHalsteren JO10-209.30Beker - 3e ronde poulefase
SPS JO8-1SC Stavenisse JO8-110.00Beker - 3e ronde poulefase
ST Smerdiek/SPS VR1VVC '68 VR115.00Beker - 3e ronde poulefase | terrein SPS

Programma week 36, 07-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Tholense Boys 1SPS 114.30Beker - 2e ronde poulefase
SPS 2 SJO FC De Westhoek 314.30Beker - 2e ronde poulefase
Yerseke 5SPS 314.30Beker - 2e ronde poulefase
SPS JO17-1Zeelandia Middelburg JO17-211.25Beker - 2e ronde poulefase
Halsteren JO15-3SPS JO15-1G11.30Beker - 2e ronde poulefase
SPS JO14-1WHS JO14-110.00Beker - 2e ronde poulefase
SPS JO11-1GVosmeer JO11-111.00Beker - 2e ronde poulefase
NOAD '67 JO10-1SPS JO10-110.00Beker - 2e ronde poulefase
SPS JO10-2GLepelstraatse Boys JO10-109.30Beker - 2e ronde poulefase
Tholense Boys JO8-2SPS JO8-111.00Beker - 2e ronde poulefase
ST Bruse Boys/Duiveland VR1ST Smerdiek/SPS VR112.00Beker - 2e ronde poulefase

Programma week 35, 27-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1m.s.v. Flakkee 119.45Vriendschappelijk

Programma week 35, 31-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 SC Welberg 1 (zondag) 17.00Beker - 1e ronde poulefase
MZVC 2 SPS 2 15.00Beker - 1e ronde poulefase
SPS 3 MOC '17 5 14.30Beker - 1e ronde poulefase
Koewacht JO17-1SPS JO17-114.30Beker - 1e ronde poulefase
SPS JO15-1GNOAD '67 JO15-111.15Beker - 1e ronde poulefase
NVS JO14-1GSPS JO14-110.30Beker - 1e ronde poulefase
Tholense Boys JO11-2SPS JO11-1G11.00Beker - 1e ronde poulefase
SPS JO10-1Tholense Boys JO10-211.00Beker - 1e ronde poulefase
VVC '68 JO10-2SPS JO10-2G09.30Beker - 1e ronde poulefase
SPS JO8-1Halsteren JO8-210.00Beker - 1e ronde poulefase
ST Smerdiek/SPS VR1MZC '11 VR214.30Beker - 1e ronde poulefase

Programma week 35, 29-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
NTVV 2SPS 219.30Vriendschappelijk

Programma week 35, 28-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
De Jonge Spartaan VR1ST Smerdiek/SPS VR119.30Vriendschappelijk

Programma week 34, 24-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Eendrachtcup bij vv WHS voor selectie SPS 1/2 Zie programma hieronder4 wedstrijden van 25 minuten
NOAD '67 1Selectie SPS 1/213.45wedstrijd 1 Eendrachtcup
WHS 1Selectie SPS 1/214.25wedstrijd 2 Eendrachtcup
Selectie SPS 1/2Smerdiek 115.45wedstrijd 3 Eendrachtcup
Selectie SPS 1/2SC Stavenisse 117.05wedstrijd 4 Eendrachtcup
Vosmeer JO11-1SPS JO11-1G10.00Vriendschappelijk
NOAD '67 JO10-1SPS JO10-2G10.00Vriendschappelijk
Strandjutterscup bij vv RockanjeST Smerdiek/SPS VR113.007 tegen 7 toernooi