Email:
Kantine tel:
Email:
Kantine tel:
Email:
Kantine tel:

Programma week 37, 10-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SNS 1SPS 119.45Vriendschappelijk

Programma week 37, 14-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Beker - 3e ronde poulefase
SPS 2 Beker - 3e ronde poulefase
SPS 3 Beker - 3e ronde poulefase

Programma week 36, 07-09-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Beker - 2e ronde poulefase
SPS 2 Beker - 2e ronde poulefase
SPS 3 Beker - 2e ronde poulefase

Programma week 35, 27-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1m.s.v. Flakkee 119.45Vriendschappelijk

Programma week 35, 31-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 Beker - 1e ronde poulefase
SPS 2 Beker - 1e ronde poulefase
SPS 3 Beker - 1e ronde poluefase

Programma week 34, 24-08-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Walcheren 114.30Vriendschappelijk

Programma week 23, 07-06-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Tholencup pupillen Invulling volgt

Programma week 23, 08-06-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1 N.t.b.
Tweedorpentoernooi N.n.b.
Tholencup pupillen Invulling volgt

Programma week 22, 01-06-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Alliance JO13-2SPS JO13-1G10.00(wedstrijd van 16 maart)
ST Smerdiek/SPS VR2Zwaluwe VR112.00Vriendschappelijk

Programma week 21, 25-05-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1Rillandia 114.30
SPS 2Grenswachters 213.00
SPS 3Halsteren 615.00
SPS JO19-1Roosendaal JO19-211.15
SPS JO17-1 Vrij van competitie
SPS JO14-1 Vrij van competitie
Vivoo JO13-1SPS JO13-1G09.30
MOC '17 JO11-5SPS JO11-1G09.45
Lepelstr. Boys JO10-1SPS JO10-109.30
Halsteren JO9-3SPS JO9-110.20
SPS JO8-1 NVS JO8-1G10.00
SPS JO7-1DVO '60 JO7-109.00
ST Smerdiek/SPS VR2 N.t.b.

Programma week 20, 18-05-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Vosmeer 1SPS 114.30
Halsteren 3SPS 215.00
Vrederust 3SPS 314.00
Steenbergen JO19-2SPS JO19-111.30
SPS JO17-1 Vrij van competitie
JVOZ JO14-2SPS JO14-109.45
SPS JO13-1GVirtus JO13-210.30
SPS JO11-1GCluzona JO11-311.15
SPS JO10-1DBGC JO10-3G10.00
SPS JO9-1ODIO JO9-109.00
Roosendaal JO8-4SPS JO8-109.00
DOSKO JO7-2SPS JO7-109.30
RCS VR1ST Smerdiek/SPS VR212.30

Programma week 19, 11-05-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
Vrederust 1SPS 114.30
SPS 2MOC '17 214.00
SPS 3Tholense Boys 414.30
SPS JO19-1ODIO JO19-111.30
SPS JO17-1MOC '17 JO17-511.15
SPS JO14-1Krabbendijke JO14-109.30
Roosendaal JO13-4SPS JO13-1G11.45
Vosmeer JO11-1SPS JO11-1G10.30
SPS JO10-1Brouwershaven JO10-110.00
SPS JO9-1 Vrij van competitie
DBGC JO8-2GSPS JO8-108.30
DEVO JO7-1SPS JO7-110.30
ST Smerdiek/SPS VR2SSV '65 VR114.30

Programma week 18, 04-05-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1SKNWK 114.30(wedstrijd van 16 maart)
FC Bergen 2SPS 212.30
SEOLTO 4SPS 312.30
DVO '60 JO19-1SPS JO19-111.00
Lepelstr. Boys JO17-1SPS JO17-114.00
SPS JO14-1ST Hontenis/SDO/Vogelw. JO14-111.30
SPS JO13-1GVVC '68 JO13-109.30
SPS JO11-1G Vrij van competitie
NVS JO10-2SPS JO10-110.30
Tholense Boys JO9-2SPS JO9-109.30
SPS JO8-1NOAD '67 JO8-110.00
SPS JO7-1SC Kruisland JO7-109.00
Kapelle VR1ST Smerdiek/SPS VR212.45

Programma week 17, 27-04-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
GEEN PROGRAMMA Koningsdag

Programma week 17, 25-04-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 2VVC '68 319.30(wedstrijd van 16 maart)

Programma week 16, 20-04-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS 1WIK '57 114.30
SPS 2 N.t.b.
SPS 3 N.t.b.
SPS JO19-1NVS JO19-111.00(wedstrijd van 16 februari)
SPS JO9-1DOSKO JO9-111.00Vriendschappelijk
SPS JO7-1Roosendaal JO7-110.00(wedstrijd van 16 maart)
Zwaluwe VR1/VR2ST Smerdiek/SPS VR212.00Vriendschappelijk

Programma week 16, 18-04-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
SPS JO17-1NOAD '67 JO17-119.30(wedstrijd van 16 februari)

Programma week 16, 17-04-2019

Thuis Uit Aanvang Opmerkingen
NVS VR1ST Smerdiek/SPS VR219.30Vriendschappelijk